Mokymo priemonė JrFLL 2019/2020 Discovery Edition "BOOMTOWN BUILD"

39,00 

Prekės kodas: 45812

LEGO Education ir ne pelno siekianti FIRST ką tik išleido visiškai naują FIRST LEGO programą, skirtą ugdyti STEAM kompetencijas priešmokyklinio amžiaus vaikams.

FIRST LEGO League Jr. Discovery Edition pateikia tas pačias STEAM įkvėptas FIRST LEGO League idėjas vaikams nuo 4 iki 6 metų

Turime

Aprašymas

Kiekvienais metais pateikiamas naujas ir įdomus iššūkis, o kiekviena keturių vaikų komanda pradeda šios realios temos tyrinėjimą naudodama išskirtinį „LEGO® Education Discovery“ modelį. Naudodamiesi FLL Explore rinkinio boomtown build modeliu kaip atskaitos tašku, jie suprojektuoja naują savo modelį su LEGO® DUPLO® elementais. Dirbdami jie išsiugdo vertingus mokymosi įpročius, tokius kaip nuolatinis darbas su užduotimis ir ankstesnių žinių pritaikymas naujose situacijose. Komandos šventiniame renginyje dalijasi savo kelione, idėjomis, modeliais ir STEM įgūdžiais. Komandos, remdamosi savo patirtimi, vadovaujasi FIRST pagrindinėmis vertybėmis, švęsdamos atradimus ir komandinį darbą, kartu smagiai leisdamos laiką!

Rinkinyje taip pat yra 5 komplektai LEGO® DUPLO® serijos šešių kaladėlių.

Parsisiųsti metodinę medžiagą – inžinieriaus užrašai.

Parsisiųsti metodinę medžiagą – komandos susitikimų vadovas.

Varžybų trenerio pamokų planai ir komandos medžiaga anglų kalba

Kas yra FLL Discover?

Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje arba popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, kad išspręstų kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų 1 – 10 klasių programos, kurias kasmet pasaulyje įveikia milijonai mokinių, mentorių, pedagogų, savanorių, rėmėjų ir absolventų iš 110 šalių, yra skirtos įkvėpti naujovėms ir padėti jauniems žmonėms kurti geresnę ateitį.

FIRST® LEGO® Discover lyga – tai programa, skirta darželinukams, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM).
Programa įkvepia juos kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

Kaip užsiregistruoti į FLL varžybas?

Komandos turi registruotis pas savo vietinius organizatorius (Lietuvoje – Robotiados asociacija), o organizatorius pateiks tolimesnius nurodymus. Dalyvaujant FLL Explore, kartu su Explore rinkiniu, būtina naudoti LEGO WeDo 2.0 arba SPIKE Essential rinkinį.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

3+

Detalių skaičius

78

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mokymo priemonė JrFLL 2019/2020 Discovery Edition “BOOMTOWN BUILD””

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu