LEGO® Education BricQ Motion Essential asmeninis rinkinys

11,00 

Prekės kodas: 2000471

Nebegaminamas. Vietoje šio produkto gamintojas siūlo naują asmeninį rinkinį 2000481 Essential.

Naujausio LEGO® Education sprendimo BricQ Motion Starto rinkinio papildymas skirtas mokinių darbui namuose.

Pamokų planai lietuvių kalba

Pamokų planai anglų kalba

Neturime

Aprašymas

LEGO® Education BricQ Motion Essential asmeninis rinkinys – 62 elementų papildomame rinkinyje, skirtame pradinių mokyklų mokiniams, pateikiamos statybos instrukcijos ir pamokos.  Vieną rinkinį naudoja vienas mokinys, todėl su vienu BricQ Motion Essential rinkiniu būtina įsigyti 2 asmeninius rinkinius, kad mokiniai galėtų atlikti užduotis namuose.

Rinkinys sukurtas darbui kartu su klasės komplektais kaip papildoma STEAM mokymosi patirtis namuose. Papildomi ištekliai, mokinių ataskaitų lapai padeda mokiniams gilinti žinias apie tai, ko išmoko klasėje ir suteikia galimybę papildomai pasipraktikuoti namuose ir atlikti namų darbus.

Pamokų planai lietuvių kalba

Pamokų planai anglų kalba

Esate naudotojas, ieškantis būdo mokyti namuose įvairaus amžiaus vaikus?

Nesvarbu, ar vaikai mokosi klasėje ar namie, jie visi pasižymi lakia vaizduote, įgimtu smalsumu ir troškimu tyrinėti bei rizikuoti. Šiai energijai nukreipti tinkama linkme tereikia tinkamų išteklių. LEGO Education nori padėti. Praktinis mokymasis suteikia galimybę kurti idėjas ir modelius, lavinant svarbius įgūdžius, pvz., bendravimą, bendradarbiavimą, kritišką mąstymą ir kūrybiškumą.

Jau daugiau nei 40 metų LEGO Education kuria švietimo sprendimus, pagrįstus nusistovėjusia švietimo teorija, kad vaikai geriau mokosi ir daugiau prisimena naudodamiesi praktine patirtimi. Mūsų gaminiai nėra žaislai – LEGO Education mokymosi ištekliai skirti naudoti ne namų pramogoms. Tai sprendimai itin veiksmingam švietimui, kuriuo užpildomi vietinės švietimo programos poreikiai.

LEGO Education teikia palaikymą renkantis gaminius ir juos įsigijus, kad LEGO Education ištekliai būtų kuo veiksmingiau naudojami mokymosi aplinkoje. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LEGO® Education BricQ Motion Essential asmeninis rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu