STEAM pradinei mokyklai

LEGO® Education sprendimai intuityviai ir smagiai susieja STEAM mokymus su realaus pasaulio patirtimi. Mokiniai užsiima inžinerija, duomenų analize ir komunikacija, ugdydami tokius įgūdžius kaip kritinis mąstymas ir bendradarbiavimas.

lego education spike essential pradinėms vidurinėms

LEGO® Education SPIKE Essential

Įžiebkite pradinių klasių mokinių meilę STEAM mokymuisi žaismingai, spręsdami problemas, paruošdami juos būti atkakliais, nepriklausomais mąstytojais.

LEGO® mokymosi sistemos dalis SPIKE Starto rinkinys įtraukia mokinius į praktinį STEAM koncepcijų tyrimą ir prisideda prie raštingumo, matematikos ir socialinio bei emocinio vystymosi. Su švietimo standartias suderinti mokymosi kursai naudoja kasdienes temas, minifigūrėles su skirtingomis asmenybėmis ir pažįstamus LEGO® konstravimo elementus, kad mokytųsi spręsti problemas per pasakojimus. Pagalbinė medžiaga ir įvairių kompetencijų ugdymu pagrįstos profesinio tobulėjimo galimybės leidžia mokytojams lengvai pradėti ir pereiti iš vieno mokymosi kurso į kitą.

  • 52 pamokos
  • 449 kaladėlės
  • Skirta 2 mokiniams
lego education bricq motion pradinėms vidurinėms

LEGO® Education BricQ Motion Startas

LEGO® Education BricQ Motion Starto rinkinys 1-5 klasių mokinius įtraukia į fizinių mokslų tyrinėjimą sporto kontekste. BricQ Motion padeda stiprinti jėgų, judesio ir sąveikos supratimą, suteikdamas lengvą praktinę mokymosi patirtį nenaudojant technologijų.

LEGO® Education BricQ Motion Starto rinkinys įtraukia vidurinių mokyklų mokinius į STEAM mokymąsi, kai jie eksperimentuoja su jėgomis, judesiu ir sąveika sporto kontekste. Naudojant BricQ Motion Prime nereikalingos jokios papildomos technologijos ar išmaniųjų įrenginių ir mokiniai gali susikoncentruoti į obejektų kūrimą ir jų fizikinių sąvybių tyrinėjimą.

  • 14 pamokų 
  • 523 kaladėlės
  • Skirta 2 mokiniams
close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis