Mokymasis namuose

Įpūskite mokymuisi gyvybės su „LEGO® Education“

Mokytis namuose sunku, bet gali būti ir kitaip. „LEGO® Education“ pasirūpina, kad vaikams ir tėvams būtų lengva bei smagu. Pirmą kartą šiuos specialiai mokykloms skirtus rinkinius dabar galima įsigyti ir naudoti namuose! Perkelkite mokslo, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos (STEAM) pamokas iš klasės į savo svetainę. Lengva pradėti, nes viskas, ko reikia, yra vienoje dėžutėje ir mūsų internetinėje bibliotekoje, kurioje rasite pamokų planų ir konstravimo instrukcijų su patarimais!

LEGO® Education sprendimai

Pradžia

Sudominti vaikus mokytis namuose nėra lengva. Esame čia, kad jums padėtume bet kuriame etape ir su bet kurio amžiaus vaikais. Mūsų žaismingos pamokos yra pakankamai lengvos, kad jūsų vaikai galėtų pradėti savarankiškai, ir pakankamai įdomios, kad ir jūs norėtumėte prisijungti prie linksmybių! Atraskite mokymosi žaidžiant galią su „LEGO® Education“.

Pagrindas – ankstyvasis ugdymas

Mūsų mažiausiųjų įgimtas smalsumas įžiebia aistrą mokytis visą gyvenimą. „LEGO® Education“ ankstyvojo ugdymo rinkiniai padeda vaikams pradėti suprasti save ir atrasti juos supantį pasaulį tyrinėjant tokius dalykus kaip skaitymas, ankstyvoji matematika, gamtos mokslai ir net jų pačių emocijos!


Plačiau

Pirmiausiai pradėkite nuo paprastų užsiėmimų su namuose turimomis 6 DUPLO kaladėlėmis!


Plačiau apie nemokamus užsiėmimus

lego education steam parkas

Laipteliu aukščiau – pradinis ugdymas

Mokslas, matematika ir inžinerija atgyja vaikams atrandant tikrą robotiką ir programavimą. Šie 6–10 metų vaikams skirti rinkiniai kilsteli kritinį mąstymą, bendravimą ir bendradarbiavimą į kitą lygį. Didėjant jūsų vaiko pasitikėjimui, didėja ir galimybės, todėl lengva išlaikyti dėmesį ir susidomėjimą.


Plačiau apie rinkinius fizikos mokymuisi


Plačiau apie rinkinius programavimo mokymuisi

Jokių ribų – vidurinis ugdymas

Nesvarbu, sprendžiate pasaulio problemas ar kuriate kitą Marso visureigį, galimybės yra begalinės, kai derinate pažįstamas ir smagias LEGO kaladėles su mūsų galingiausiomis stebulėmis ir jutikliais! Pasitelkite kūrybiškumą koduodami ir kilstelėkite kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius į naujas aukštumas.


Plačiau apie rinkinius fizikos mokymuisi


Plačiau apie rinkinius programavimo mokymuisi

Daugiau nei konstravimas – programėlės ir pamokų planai

„LEGO® Education“ rinkiniai suteikia gausybę išteklių. Nuo nuoseklių instrukcijų iki pamokų planų bibliotekos – viską rasite vos vienu paspaudimu.


Plačiau

Mokymosi namuose privalumai

Mokymasis ne klasėje yra kitokio pobūdžio. Vaikai geriau kontroliuoja savo mokymosi aplinką ir gali pašalinti juos blaškančius dalykus arba pasirūpinti tuo, kas padeda geriau susikaupti.

Mokytojai, derindami „LEGO® Education“ ir mokymąsi namuose, gali duoti nurodymus nuotoliniu būdu, o vaikai nepraranda susidomėjimo, nes fiziškai sąveikauja su savo mokomąja medžiaga. Taip išnaudojami visi mokymosi klasėje ir namuose privalumai!

Ar LEGO rinkiniai yra edukaciniai?

Nors bet kuris LEGO rinkinys gali padėti vaikams (ir suaugusiesiems!) suprasti, iš kur atsiranda daiktai ir kaip jie veikia, yra specialių rinkinių ir programų, tokių kaip „LEGO® Education“ profesinio tobulėjimo programa, sukurtų būtent tam, kad padėtų mokyti vaikus žaidžiant.

Kaip LEGO rinkiniai padeda vaikui vystytis?

LEGO® rinkiniai puikiai tinka bet kokio amžiaus vaikams. Mažesni vaikai gali lavinti savo smulkiąją motoriką konstruodami ar žaisdami su didesnėmis kaladėlėmis, tokiomis kaip DUPLO®, ir ugdyti emocinius įgūdžius žaisdami vaidmenų žaidimus.

Vyresni vaikai žaisdami su sudėtingesniais rinkiniais susipažįsta su tokiais dalykais kaip automobiliai ir pastatai.

Kaip naudoti LEGO kaladėles klasėje?

LEGO® kaladėlės yra lanksčios, todėl iš jų galima kurti įdomius modelius tiek gamtos mokslų, tiek meno pamokose. Vaikų mėgstamos kaladėlės taip pat gali padėti įdomiai pristatyti bet kokią temą – jas malonu liesti, todėl jos puikiai padeda vaikams išlaikyti dėmesį.

Siekiant suteikti gilesnių žinių pagal esamą mokymo programą, tokie produktai kaip „LEGO® Education“ SPIKE™ pirminis rinkinys sujungia LEGO elementus su blokiniu kodavimu ir siūlo pamokų planus, pagal kuriuos mokytis STEAM dalykų yra smagu ir paprasta.

Kas yra „LEGO Education“?

„LEGO® Education“ yra mokytojams ir mokiniams sukurtų LEGO produktų grupė. Siūlomi produktai yra skirti ugdyti įgūdžius, tokius kaip programavimas ir fizikos supratimas, ir skatina mokytis bendradarbiaujant. Prie rinkinių pridedami pamokų planai ir vadovai, kaip juos geriausiai panaudoti siekiant padėti mokiniams.

Kas yra STEM?

STEM (angl. Science, Technology, Engineering, and Mathematics) yra mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos mokymasis ir šių sričių dalykai. STEAM yra naujesnis terminas, atsiradęs pridėjus menus (angl. Arts).

Ar man nebus per sunku vaikui paaiškinti programavimo metu iškilusius neaiškumus?

Dauguma galimų iškylančių klausimų yra aprašyti pamokų planuose. Taip pat čia galite rasti kodų pavyzdžius, kad parodytumėte vaikams koks gali būti sprendimas, tačiau tai tikrai nėra vienintelis ir teisingas sprendimo būdas! Kiekvienas vaikas masto unikaliai ir reikia skatinti jų kūrybiškumą. Visada galite užpildyti žemiau esančią formą ir atsakysime į Jūsų klausimus!

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis