STEAM vidurinei mokyklai

LEGO® Education sprendimai auga, kartu augindami mokinių pasitikėjimą STEAM įgūdžiais, tokiais kaip programavimas, robotika ir kompiuterių mokslas. Kartu jie ugdo 21-ojo amžiaus įgūdžius, tokius kaip bendradarbiavimas ir kritinis mąstymas.

lego education spike prime pradinėms vidurinėms

LEGO® Education SPIKE Prime

LEGO® Education SPIKE™ Prime rinkinys yra pagrindinis STEAM mokymosi įrankis 6–8 klasių mokiniams. SPIKE Prime rinkinys, kurį sudaro spalvingi LEGO konstravimo elementai, patogi įranga ir aiški vizualinė programavimo kalba, grįsta „Scratch“, sudomina mokinius žaismingomis mokymosi užduotimis mąstyti kritiškai ir spręsti sudėtingus uždavinius, nepaisant jų mokymosi lygio. Nuo paprastų įvadinių projektų iki nevaržomo kūrybiškumo dizaino galimybių SPIKE Prime rinkinys padeda mokiniams pramogaujantįgyti STEAM pagrindus ir XXI-ojo amžiaus įgūdžius, reikalingus, norint tapti ateities inovatoriais!

  • 29 pamokos
  • 528 kaladėlės
  • Skirta 2 mokiniams
BricQ Motion Prime mokymosi klasės paketas vidurinei mokyklai

LEGO® Education BricQ Motion Prime

LEGO® Education BricQ Motion Prime rinkinys 6–8 klasių mokinius įtraukia į fizinių mokslų tyrinėjimą sporto kontekste. BricQ Motion padeda stiprinti jėgų, judesio ir sąveikos supratimą, suteikdamas lengvą praktinę mokymosi patirtį nenaudojant technologijų ir išmaniųjų įrenginių.

LEGO® Education BricQ Motion Prime įtraukia vidurinių mokyklų mokinius į STEAM mokymąsi, kai jie eksperimentuoja su jėgomis, judesiu ir sąveika sporto kontekste. Naudojant BricQ Motion Prime nereikalingos jokios papildomos technologijos ir mokiniai gali susikoncentruoti į obejektų kūrimą ir jų fizikinių sąvybių tyrinėjimą.

  • 8 pamokos
  • 564 kaladėlės
  • Skirta 2 mokiniams
close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis