LEGO® Education BricQ Motion Essential rinkinys

166,92 

Prekės kodas: 45401

Naujausia LEGO® Education priemonė pradinukams mokytis STEAM. Su vienu rinkiniu klasėje dirba 2 vaikai, o įsigijus papildomai asmeninius rinkinius vaikai gali atlikti užduotis savarankiškai namuose.

Pamokų planai Treniruotės laimėjimui lietuvių kalba

Pamokų planai anglų kalba

Turime

Aprašymas

LEGO® Education BricQ Motion Essential

LEGO® Education BricQ Motion Essential rinkinys 1-5 klasių mokinius įtraukia į fizinių mokslų tyrinėjimą sporto kontekste. BricQ Motion padeda stiprinti jėgų, judesio ir sąveikos supratimą, suteikdamas lengvą praktinę mokymosi patirtį nenaudojant technologijų.

LEGO® Education BricQ Motion Essential rinkinys įtraukia pradinių klasių mokinius į STEAM mokymąsi, kai jie eksperimentuoja su jėgomis, judesiu ir sąveika sporto kontekste. Naudojant BricQ Motion Essential nereikalingos jokios papildomos technologijos ar išmanieji įrenginiai ir mokiniai gali susikoncentruoti į obejektų kūrimą ir jų fizikinių sąvybių tyrinėjimą.

lego education bricq motion pradinėms vidurinėms
lego mokymosi sistema

LEGO® Education BricQ Motion Essential yra LEGO® mokymosi sistemos dalis ir užtikrina mokymosi progresą metai iš metų, pradedant nuo žemesnių klasių ir pereinant į vyresnes klases. Nuosekli ugdymo skyrių struktūra sukuria tvirtą pagrindą lengvai pereiti į vidurinį išsilavinimą ir pažangesnes mokymosi galimybes naudojant BricQ Motion Prime.

LEGO® mokymosi sistema yra intuityvi, visa apimanti ir lengvai pritaikoma praktinio mokymosi sistema. Tai užtikrina ateities mokinių įgūdžius ir ugdo juos pasitikinčiais besimokančiais visą gyvenimą, suteikdama jiems neribotas praktinio, žaismingo STEAM mokymosi galimybes.

Tarpusavyje sujungti sprendimai, kurie sklandžiai veikia kartu

LEGO® mokymosi sistema yra intuityvi, visa apimanti ir labai pritaikoma praktinio mokymosi sistema. Tai užtikrina ateities mokinių įgūdžius ir daro juos pasitikinčiais besimokančiais visą gyvenimą, suteikdama jiems neribotas praktinio, žaismingo STEAM mokymosi galimybes. Lengvai pritaikoma LEGO® mokymosi sistema siūlo sprendimus, kurie veikia su išmaniaisiais įrenginiais arba be jų. Įdiekite visą sistemą iš karto arba pristatykite atskirus sprendimus laikui bėgant.

lego education bricq motion pradinėms vidurinėms

Dėžėje

Šiame 523 dalių rinkinyje yra keturios minifigūrėlės ir platus specialių elementų, tokių kaip krumpliaračiai, svertinės plytos, spyruoklės ir kt. Spalvomis pažymėtos rūšiavimo dėklai palengvina konstravimo procesą ir padeda greičiau ir efektyviau susitvarkyti po veiklos. Naujos sunumeruotos kaladėlės palengvina matematikos pamokas, todėl matematika tampa aktualesnė, kūrybiškesnė ir įdomesnė. Rinkinyje taip pat yra pakaitinių elementų ir du atspausdinti statybinių instrukcijų lankstinukai su įkvepiančiomis idėjomis, kurios padėtų mokiniams, net ir tiems, kurie dar niekada nestatė LEGO kaladėlėmis, atrasti fizikos mokslus.

Pamokų planai

Susipažinimui su STEAM yra siūloma 2 su tarptautiniais mokslo standartais suderinta mokymosi programos, kuri apima įtraukiančius vaizdo įrašus, mokinių ataskaitas, pamokų planus, mokytojų vaizdo įrašus, vertinimo kriterijus ir matematikos bei kalbos temų pratęsimus.

lego education bricq motion pradinėms vidurinėms

Kas sudaro mokymosi programą?


7-8 pamokos po 45 minutes (1 atviras projektas su dviem 45 minučių sesijomis)


30 + min. kalbos ir matematikos papildomos veiklos kiekvienai pamokai.


6 – 10 valandų edukacinio turinio.

Žaismingas ir patrauklus STEAM mokymasis gali įvykti bet kur!

Perkelkite mokymąsi klasėje į namus naudodami asmeninį mokymosi rinkinį. Galingas „LEGO Education“ klasės komplekto išplėtimas – asmeninis mokymosi rinkinys – suteikia galimybę pedagogams tęsti STEAM mokymo programų teikimą, kartu užtikrinant gerus mokymosi rezultatus hibridinėje mokymosi aplinkoje.

lego education bricq motion pradinėms vidurinėms
close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

7+

Pamokų skaičius

16 pamokų

Detalių skaičius

523

Išleidimo metai

2021

Valdymo blokas

Nėra

Programavimas

Nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LEGO® Education BricQ Motion Essential rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu