CoderZ Kibernetinė Robotika 102 Paketas klasei

660,00 

Klasės paketas turi 30 mokinių vietų + 1 mokytojo vieta*. Vienos pamokos kaina vaikui – 1,57€. Licencijų raktus atsiųsime per 3 .d.

* Jei reikia daugiau mokytojų vietų galima papildomai įsigyti už 25€ arba užimti vieną iš mokinio vietų

Aprašymas

„CoderZ“ yra novatoriška ir smagi mokymosi platforma, skirta mokiniams visame pasaulyje užsiimti robotika, informatika ir STEM, puoselėjant XXI amžiaus įgūdžius. Naudodami imituojamus virtualius 3D robotus, mokiniai mokosi gamtos mokslų, technologijos, inžinerijos ir matematikos bei dalyvauja sudėtingose pakopinėse misijose, kurios ugdo kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir technologijų vertinimą.„CoderZ“ yra talpinama debesyje ir nereikalauja jokios specializuotos įrangos ar mokymo, ją lengva įdiegti, ji yra ekonomiška ir sukurta taip, kad kiekvienas mokytojas galėtų pristatyti STEM savo klasėje. „CoderZ“ suteikia STEM ugdymą prieinamą visų lygių, visų mokyklų ir bet kokio išsilavinimo mokiniams. Kursas skirtas 6-8 klasių mokiniams, tačiau jei klasė yra bandžiusi kitus programuojamus įrenginius (pvz. WeDo 2.0) galima mokytis ir su jaunesniais mokiniais. 

Mokiniai rimtai linksminasi mokydamiesi programavimo pagrindų. Mūsų patrauklios misijos yra pagrįstos realaus pasaulio scenarijais, kurie leidžia mokiniams lengvai programuoti naudojantis teksto redaktoriais arba „Blockly“.

Mokinių rezultatai:

 • Roboto judesių valdymas
 • Įvairių jutiklių tyrimas ir naudojimas
 • Naudojami programavimo pagrindai:kintamieji, sąlyginė logika,skirtingi ciklai
 • Išmaniųjų blokų kūrimas ir naudojimas(funkcijos)

Pamokos suderintos su CSTA ir NGSS standartais.

Kibernetinė Robotika 102 yra Kibernetinės Robotikos 101 kurso tęsinys. Šio kurso metu mokiniai įveiks net 138 sužaidybintų misijų įvairiomis temomis (mechanika, fizika, navigacija, jutiklių valdymo) su virtualiais robotais ir lavins savo programavimo ir robotikos įgūdžius tiesiai iš namų! Saugus sprendimas karantino metu.

Pamokų temos:

 • Lygumos ir kalvos I – 8 misijos, kurių metu susipažinsite su robotu virtualioje aplinkoje (atstumas, greitis ir grafinis vaizdavimas).
 • Lygumos ir kalvos II – 8 misijos, kurių metu pritaikysite 2-ąjį Niutono fizikos dėsnį: greitis, pagreitis, masė ir jėgos (varikliai, gravitacija).
 • Kruizo kontrolė – 10 užduočių, kurių metu mokysitės greičio valdymo ir grįžtamojo ryšio – uždaro ciklo valdymas. Sąlyginiai sakiniai: jei – tada. 
 • Pavojingos kreivės I – 9 misijos, kurių metu mokysitės pasisukti ir važiuoti lanku naudojant du variklius ir giroskopinius jutiklius. 
 • Pavojingos kreivės II – 9 misijos, kurių metu mokysitės, kaip atlikti lygius posūkius. Skirtingų posūkių trūkumai ir privalumai. 
 • Piešimas ir paišymas – 7 užduotys, kurių metu pritaikydami anksčiau išmoktas temas mokysitės piešti piešinius programuodami. 
 • Paliesti, išvengti, pakartoti – 12 misijų, kurių metu naudodami prisilietimo jutiklį ir atstumo jutiklį mokysitės kurti pasikartojančias operacijas. 
 • Atsitiktinės kliūtys priekyje – 12 misijų, kurių metu mokysitės kintamųjų: sveikųjų skaičių tipų. Taip pat, matematinių operatorių:+, *.
 • Radaro misija – 8 misijos, kurių metu naudosite modulinius operatorius. Kursite radarą skirtą nuskaityti aplinkai.
 • Spalvingas kodas – 12 misijų skirtų išmokti naudotis spalvų jutiklio kintamaisiais: sveiko skaičiaus tipas, loginiai operatoriai.
 • Pakartokite dar kartą – 9 misijos, kurių metu papildomai pakartosite ciklus. 
 • Susipažinkite su Rubio magnetine ranka – 12 misijų, kurių metu išmoksite naudoti magnetinę ranką objektų judinimui ir išdėstymui scenoje. 
 • Linijos sekimas – 15 misijų, kurių metu išmoksite programuoti robotą, kuris sektų liniją. 
 • Sunkus blokinis gyvenimas – 14 misijų, kurių metu naudodami įvairias funkcijas turėsite sulygiuoti objektus palei liniją. 
coderz skaitmeninis programavimas pradinėms vidurinėms klasėms
Vienos iš misijų vaizdas, kurioje matoma, kad mokinys norėdamas pasiekti tikslą, turi užprogramuoti robotą taip, kad šis naudodamas jutiklius nelygiame kelyje nenukristų iš trasos.
close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

CoderZ

Amžiaus kategorija

10+

Pamokų skaičius

14 pamokų (45-90min.) su mokymo planais

Programavimas

Scratch

Licencijos trukmė

1 metai

Licencijų skaičius

30 + 1 mokytojas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “CoderZ Kibernetinė Robotika 102 Paketas klasei”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu