LEGO® Education Mano didelis pasaulis

324,46 

Prekės kodas: 45028

Mano XL pasaulis suteikia žaismingą lavinamąją patirtį, kuri supažindina vaikus su aplinkiniu pasauliu žaidžiant vaidmenimis, atliekant smagias konstravimo užduotis ir dalinantis idėjomis. Šis LEGO® lavinamasis rinkinys taip pat lavina vaikų pasitikėjimą savimi ir pagrindinius socialinius įgūdžius, pvz., bendradarbiavimą, bendravimą ir vaidmenų bei atsakomybės suvokimą.

Pamokų planai lietuvių kalba

Pamokų planai anglų kalba

Turime (galime užsakyti)

Aprašymas

Rinkinys „Mano didelis pasaulis“ suteikia galimybę mokytis žaidimų ir padeda ikimokyklinio amžiaus vaikams sužinoti apie supantį pasaulį, atliekant įdomias surinkimo užduotis, įdomius žaidimus ir dalijantis idėjomis. Šis LEGO®“ Education rinkinys padės vaikams pasitikėti savo žiniomis ir įgūdžiais, išsiugdyti svarbiausius socialinius įgūdžius, tokius kaip bendravimas ir bendradarbiavimas, suprasti vaidmenis ir atsakomybę visuomenėje. 

Problemų sprendimas realiame gyvenime

Dirbdami 2-10 žmonių grupėse, vaikai surinks savo namus, restoraną, autobusų stotelę, ligoninę ir gaisrinę naudodami 480 spalvų kubus, figūras, ratinę važiuoklę, langus, duris ir statybines plokštes iš LEGO® DUPLO®.  

Jie galės surinkti ir ištirti lėktuvą, mašiną ir net povandeninį laivą. Jie pasitelks savo vaizduotę, kad sukurtų savo fantastiškus gyvūnus ir sugalvotų jiems nuostabius naujus nuotykius. Kad vaikams būtų suteikta daugiau galimybių mokytis ir žaisti, rinkinį „Mano didelis pasaulis“ galima derinti su rinkiniais „Gyvūnai“ (45029 ) Ir „Žmonės“ (45030), Kurie taip pat yra LEGO® Education ikimokyklinio ugdymo sistemos dalis. 

Mokytojo mokymo medžiagoje yra viskas, ko jums reikia pasiruošti ir vykdyti įdomias veiklas, įskaitant „Pirmųjų žingsnių“ kortelę su penkiomis pradinio lygio užduočių idėjomis ir dešimt dvipusių atvirukų su surinkimo idėjomis. 

lego education mano didelis pasaulis
lego education mano didelis pasaulis

Dėmesys socialiniams įgūdžiams

Mano didelis pasaulis sukurtas ugdyti vaikų socialinius įgūdžius ir gilinti jų supratimą apie juos supantį pasaulį žaidžiant vaidmenis, atliekant smagią kūrimo veiklą ir dalijantis idėjomis.

  • Lavina vaikų pasitikėjimą savimi ir pagrindinius socialinius įgūdžius, pvz., bendradarbiavimą, bendravimą ir vaidmenų bei atsakomybės suvokimą.
  • 480 LEGO® DUPLO® elementai, įskaitant konstravimo pagrindą, 8 figūrėles, ratų pagrindus, langus, duris ir spalvingų kaladėlių rinkinį – viskas, ko reikia vaikų vaizduotei išlaisvinti.
  • Su greitos pradžios kortele su 5 užduočių idėjomis, 10 dvipusių konstravimo idėjų kortelių su 20 konstruojamų modelių ir internetiniu mokytojo vadovu su 8 standartus atitinkančiomis pamokomis įkvepiančioms pamokoms vesti.
  • Siūlome pasirinktinį visos dienos profesionalaus lavinimo kursą (parduodamas atskirai), kad mokytojai pasiruoštų, kuo įmanoma geriau.
  • Dera su kitais LEGO® Education rinkiniais, pvz., 45029 Gyvūnai 45030 Žmonės priedų rinkiniais, smagiam mokymuisi pratęsti.
  • Tai – dalis LEGO® Education ankstyvojo lavinimosi holistinio švietimo sistemos ikimokyklinio amžiaus vaikams.
  • Turi pakankamai kaladėlių 10 LEGO® šešių kaladėlių mokymosi užduočių rinkinių.

Esate naudotojas, ieškantis būdo mokyti namuose įvairaus amžiaus vaikus?

Nesvarbu, ar vaikai mokosi klasėje ar svetainėje, jie visi pasižymi lakia vaizduote, įgimtu smalsumu ir troškimu tyrinėti bei rizikuoti. Šiai energijai nukreipti tinkama linkme tereikia tinkamų išteklių. LEGO Education nori padėti. Praktinis mokymasis suteikia galimybę kurti idėjas ir modelius, lavinant svarbius įgūdžius, pvz., bendravimą, bendradarbiavimą, kritišką mąstymą ir kūrybiškumą.

Jau daugiau nei 40 metų LEGO Education kuria švietimo sprendimus, pagrįstus nusistovėjusia švietimo teorija, kad vaikai geriau mokosi ir daugiau prisimena naudodamiesi praktine patirtimi. Mūsų gaminiai nėra žaislai – LEGO Education mokymosi ištekliai skirti naudoti ne namų pramogoms, o itin veiksmingam švietimui, kuriuo užpildomi vietinės švietimo programos poreikiai.

LEGO Education teikia palaikymą renkantis gaminius ir juos įsigijus, kad LEGO Education ištekliai būtų kuo veiksmingiau naudojami mokymosi aplinkoje. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

lego education mano didelis pasaulis
close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

3+

Detalių skaičius

480

Pamokų skaičius

8 pamokos lietuvių kalba

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LEGO® Education Mano didelis pasaulis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu