Rinkinys LEGO® DUPLO® kūrybiškumui lavinti

86,27 

Prekės kodas: 45019

Ideali priemonė ne tik įkūnyti nuostabias dizaino idėjas, bet ir praktinė pagalba savirealizacijos, komandinio darbo ir smulkiosios motorikos įgūdžių lavinimui.

Turime (galime užsakyti)

Aprašymas

Rinkinys LEGO® DUPLO® kūrybiškumui lavinti

Ugdykite vaikų kūrybinį potencialą naudodamiesi nauju rinkiniu LEGO® DUPLO® kūrybiškumui lavinti. Tai yra ideali priemonė ne tik puikioms dizaino idėjoms įgyvendinti, bet ir praktinė pagalba savirealizacijos, komandinio darbo ir smulkiosios motorikos įgūdžių lavinimui. Be to, rinkinys yra naudingas bet kurio DUPLO® rinkinio priedas. Dizaino kortelės bus jums puiki pagalbinė medžiaga ir įkvėpimo šaltinis jūsų palatoms. Rinkinį galima naudoti su kitais LEGO® Education rinkiniais, pvz. Mano didelis pasaulis.

Esate naudotojas, ieškantis būdo mokyti namuose įvairaus amžiaus vaikus?

Nesvarbu, ar vaikai mokosi klasėje ar namie, jie visi pasižymi lakia vaizduote, įgimtu smalsumu ir troškimu tyrinėti bei rizikuoti. Šiai energijai nukreipti tinkama linkme tereikia tinkamų išteklių. LEGO Education nori padėti. Praktinis mokymasis suteikia galimybę kurti idėjas ir modelius, lavinant svarbius įgūdžius, pvz., bendravimą, bendradarbiavimą, kritišką mąstymą ir kūrybiškumą.

Jau daugiau nei 40 metų LEGO Education kuria švietimo sprendimus, pagrįstus nusistovėjusia švietimo teorija, kad vaikai geriau mokosi ir daugiau prisimena naudodamiesi praktine patirtimi. Mūsų gaminiai nėra žaislai – LEGO Education mokymosi ištekliai skirti naudoti ne namų pramogoms. Tai sprendimai itin veiksmingam švietimui, kuriuo užpildomi vietinės švietimo programos poreikiai.

LEGO Education teikia palaikymą renkantis gaminius ir juos įsigijus, kad LEGO Education ištekliai būtų kuo veiksmingiau naudojami mokymosi aplinkoje. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Amžiaus kategorija

3+

Detalių skaičius

160

Gamintojas

LEGO® Education

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rinkinys LEGO® DUPLO® kūrybiškumui lavinti”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu