LEGO® Education SPIKE™ Essential rinkinys

386,00 

Prekės kodas: 45345

SPIKE Essential – Įžiebkite pradinių klasių mokinių meilę STEAM mokymuisi žaismingai, spręsdami problemas, paruošdami juos būti atkakliais, nepriklausomais mąstytojais.

Pamokų planai Nuostabus pramogų parkas lietuvių kalba

Pamokų planai Puikūs nuotykiai lietuvių kalba

Pamokų planai anglų kalba

Techninė informacija

Turime

Aprašymas

LEGO® Education SPIKE Essential

Įžiebkite pradinių klasių mokinių meilę STEAM mokymuisi žaismingai, spręsdami problemas, paruošdami juos būti atkakliais, nepriklausomais mąstytojais.

LEGO® mokymosi sistemos dalis SPIKE Essential rinkinys įtraukia mokinius į praktinį STEAM koncepcijų tyrimą ir prisideda prie raštingumo, matematikos ir socialinio bei emocinio vystymosi. Su švietimo standartais suderinti mokymosi kursai naudoja kasdienes temas, minifigūrėles su skirtingomis asmenybėmis ir pažįstamus LEGO® konstravimo elementus, kad mokytųsi spręsti problemas per pasakojimus. Pagalbinė medžiaga ir įvairių kompetencijų ugdymu pagrįstos profesinio tobulėjimo galimybės leidžia mokytojams lengvai pradėti ir pereiti iš vieno mokymosi kurso į kitą.

lego education spike essential pradinėms vidurinėms
lego mokymosi sistema

LEGO® Education SPIKE™ Essential yra LEGO® mokymosi sistemos dalis ir užtikrina mokymosi progresą metai iš metų, pradedant nuo žemesnių klasių ir pereinant į vyresnes klases. Nuosekli ugdymo skyrių struktūra sukuria tvirtą pagrindą lengvai pereiti į vidurinį išsilavinimą ir pažangesnes mokymosi galimybes naudojant SPIKE™ Prime.

LEGO® mokymosi sistema yra intuityvi, visa apimanti ir lengvai pritaikoma praktinio mokymosi sistema. Tai užtikrina ateities mokinių įgūdžius ir ugdo juos pasitikinčiais besimokančiais visą gyvenimą, suteikdama jiems neribotas praktinio, žaismingo STEAM mokymosi galimybes.

Intuityvus, įtraukus ir pritaikomas mokymosi sprendimas

LEGO® Education SPIKE™ Essential sujungia su standartais suderintus ugdymo turinio skyrius, spalvingus LEGO® elementus, paprastą programavimą ir išmaniąją aparatinę įrangą. Naudodami STEAM ugdymo turinį visų lygių mokiniai yra visiškai įsitraukę, nes viskas lengvai pritaikoma bet kurioje mokymosi aplinkoje, todėl jums ir jūsų mokiniams pradėti ir mokytis yra greita ir paprasta.

Minifigūrėlės su individualiomis tapatybėmis ir savybėmis

Mokiniai, norėdami įdomiai ir prasmingai spręsti problemas, naudoja kasdienes temas, panašias minifigūrėles su savo asmenybe ir pasakojimus.
Peržiūrėkite visus 4 vaizdo įrašus ir susipažinkite su veikėjais!

Visiems puikiai pažįstamos LEGO® kaladėlės

Naudojant paprastas LEGO® kaladėles, kurti ir praktiškai mokytis yra lengva ir prieinama bet kokio amžiaus mokiniams. Tilto smeigtukas sujungia kūrybines sistemos kaladėlių konstrukcijas su technine įranga ir LEGO® Technic elementais.

Išmani aparatinė įranga išmaniems kūriniams kurti

Kurkite patrauklius, interaktyvius modelius sujungdami išmanųjį valdymo bloką, variklius, šviesos matricą ir spalvų jutiklį – kad STEAM kūriniai atgytų.

Su standartais suderinti pamokų planai

LEGO® Education SPIKE™ Essential ugdymo programos skyriai sukurti pagal žaismingą pasakojimu pagrįstą problemų sprendimą ir visiems aktualiomis temomis, kurios gali išugdyti jaunus mokinius į nepriklausomus STEAM mąstytojus.

LEGO® Education SPIKE™ Essential sudaro 5 skyriai, kuriuose pamokos pagal sudėtingumą suskirstytos į grupes, kurios skirtos jaunesniems (1 – 2 klasei) ir vyresniems (3 – 5 klasei)  pradinių klasių mokiniams. Kiekvieną skyrių sudaro septynios ar aštuonios 45 minučių trukmės pamokos, taip pat kalbos meno ir matematikos plėtiniai kiekvienai pamokai. Iš viso tai yra 50 valandų klasės turinio!
Kiekvienos pamokos metu mokiniai bando ir kuria kūrybinius sprendimus bendradarbiaudami su bendraamžiais.

Mokytojo ištekliai

Profesinis tobulėjimas

LEGO® Education kursai suteikia mokytojams galimybę patirti pamokas iš mokinio perspektyvos, įvaldyti klasės valdymą ir ištirti geriausią praktiką, kaip tai padaryti klasėje. Kursai palaiko nuolatinius mokytojų rengimo ir tobulėjimo poreikius.

Pradžia

Įsigijus sprendimą, pradėti lengva! Čia jums bus paaiškinta, kaip pradėti naudoti savo sprendimą klasėje.

Ištekliai

Turime DUK, mokytojų vadovus, programinę įrangą ir vaizdo įrašus, kurie suteiks tai, ko jums reikia, kad mokiniams išnaudotumėte visas mūsų sprendimų galimybes.

Vartotojų aptarnavimas

Jei jums reikia pagalbos dėl ko nors kito, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Jie yra tam, kad padėtų jums kuo geriau išnaudoti savo gaminį.

Pamoka buvo tikrai šauni ir interaktyvi. Mano mokiniai turėjo spręsti problemas, kurti ir konstruoti – vaikai, kurie nemoka skaityti, taip pat puikiai darbavosi – ir tai apima technologijas, kurios labai motyvuoja.

3 klasės mokytojas, Rockaway Borough, Naujasis Džersis, JAV

lego education spike essential pradinėms vidurinėms

Intuityvi programavimo patirtis

Naudodami LEGO® Education SPIKE™ programėlę mokiniai išbandys intuityvų programavimą. Naudodami LEGO® Education SPIKE™ Essential, mokiniai gali pereiti nuo žemesniojo iki aukštesniojo pradinio ugdymo etapo, kai programavimo blokeliai pereina nuo paveikslėlių blokų iki žodžių blokų, pagrįstų „Scratch“. Tai suteikia amžių ir įgūdžius atitinkančius įrankius, skirtus ugdyti jų pogramavimo įgūdžius.

Pasiruoškite STEAM varžyboms

Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje arba popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, kad išspręstų kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų 1 – 10 klasių programos, kurias kasmet pasaulyje įveikia milijonai mokinių, mentorių, pedagogų, savanorių, rėmėjų ir absolventų iš 110 šalių, yra skirtos įkvėpti naujovėms ir padėti jauniems žmonėms kurti geresnę ateitį.

LEGO® Education profesinis tobulėjimas

LEGO® Education SPIKE™ Prime visapusiškai palaikomas internetinėje savarankiško mokymosi platformoje, kuri leidžia mokytojams mokytis, praktikuotis ir įgyti kompetencijų, reikalingų norint pasiekti visus SPIKE Essential mokymosi rezultatus.

Mokytojai aktyviai dalyvauja šioje patyriminėje, asmeniniams poreikiams pritaikytoje profesinio mokymosi programoje, skirtoje sukurti stiprų mokymo įgūdžių ir strategijų rinkinį, skatinantį mokinių sėkmę ir palengvinančius praktinį, žaismingą STEAM mokymąsi.

Baltic Orbis, drauge su savo sertifikuotais LEGO EDUCATION Akademijos mokytojų mokytojais kviečia Jus į atvirus STEAM mokytojų mokymus Lietuvoje, naudojantis LEGO Education priemonėmis ir metodikomis. Šie mokymai yra skirti visiems mokytojams, kurie nori formalųjį ugdymą praplėsti patraukliausiais pasaulyje švietimo įrankiais, kuriuos sukūrė LEGO Education.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

7+

Detalių skaičius

449

Pamokų skaičius

52 pamokos

Jutikliai

Garso, Giroskopas, Spalvų, Šviesos

Priedai

2 maži varikliai, šviesos matrica

Prievadai

2

Programavimas

Paveikslėlių blokai, Scratch

Valdymo blokas

Yra

Išleidimo metai

2021

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LEGO® Education SPIKE™ Essential rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu