LEGO® Education BricQ Motion Prime rinkinys

166,92 

Prekės kodas: 45400

LEGO® Education BricQ Motion Prime rinkinys 6–8 klasių mokinius įtraukia į fizinių mokslų tyrinėjimą sporto kontekste. BricQ Motion padeda stiprinti jėgų, judesio ir sąveikos supratimą, suteikdamas lengvą praktinę mokymosi patirtį nenaudojant technologijų ir išmaniųjų įrenginių.

Pamokų planai anglų kalba

Aprašymas

LEGO® Education BricQ Motion Prime

LEGO® Education BricQ Motion Prime rinkinys 6–8 klasių mokinius įtraukia į fizinių mokslų tyrinėjimą sporto kontekste. BricQ Motion padeda stiprinti jėgų, judesio ir sąveikos supratimą, suteikdamas lengvą praktinę mokymosi patirtį nenaudojant technologijų ir išmaniųjų įrenginių.

LEGO® Education BricQ Motion Prime įtraukia vidurinių mokyklų mokinius į STEAM mokymąsi, kai jie eksperimentuoja su jėgomis, judesiu ir sąveika sporto kontekste. Naudojant BricQ Motion Prime nereikalingos jokios papildomos technologijos ir mokiniai gali susikoncentruoti į obejektų kūrimą ir jų fizikinių sąvybių tyrinėjimą.

BricQ Motion Prime mokymosi klasės paketas vidurinei mokyklai
lego mokymosi sistema

LEGO® Education SPIKE™ Startas yra LEGO® mokymosi sistemos dalis ir užtikrina mokymosi progresą metai iš metų, pradedant nuo žemesnių klasių ir pereinant į vyresnes klases. Nuosekli ugdymo skyrių struktūra sukuria tvirtą pagrindą lengvai pereiti į vidurinį išsilavinimą ir pažangesnes mokymosi galimybes naudojant SPIKE™ Prime.

LEGO® mokymosi sistema yra intuityvi, visa apimanti ir lengvai pritaikoma praktinio mokymosi sistema. Tai užtikrina ateities mokinių įgūdžius ir ugdo juos pasitikinčiais besimokančiais visą gyvenimą, suteikdama jiems neribotas praktinio, žaismingo STEAM mokymosi galimybes.

Tarpusavyje sujungti sprendimai, kurie sklandžiai veikia kartu

LEGO® mokymosi sistema yra intuityvi, visa apimanti ir labai pritaikoma praktinio mokymosi sistema. Tai užtikrina ateities mokinių įgūdžius ir daro juos pasitikinčiais besimokančiais visą gyvenimą, suteikdama jiems neribotas praktinio, žaismingo STEAM mokymosi galimybes. Lengvai pritaikoma LEGO® mokymosi sistema siūlo sprendimus, kurie veikia su išmaniaisiais įrenginiais arba be jų. Įdiekite visą sistemą iš karto arba pristatykite atskirus sprendimus laikui bėgant.

BricQ Motion Prime mokymosi klasės paketas vidurinei mokyklai

Dėžėje:

Šiame 562 dalių rinkinyje yra keturios minifigūrėlės ir platus specialių elementų, tokių kaip krumpliaračiai, ratai, rutuliai, svarmenys ir pneumatika pasirinkimas. Spalvomis pažymėtos rūšiavimo dėklai palengvina statybos procesą ir padeda greičiau ir efektyviau susitvarkyti po veiklos. Naudodami naujas sunumeruotas matavimo priemones, mokiniai gali lengvai rinkti duomenis apie kintamuosius, kampus, aukštį ir ilgį, kad objektų analizės duomenys būtų itin tikslūs. 

Rinkinyje taip pat yra pakaitinių elementų ir atspausdintos statybos instrukcijos su įkvepiančiomis idėjomis, kurios padės mokiniams atrasti fizikos pasaulį kuriant projektus. 

Pamokų planai

Susipažinimui su STEAM yra siūloma 1 su tarptautiniais mokslo standartais suderinta mokymosi programa, kuri apima įtraukiančius vaizdo įrašus, mokinių ataskaitas, pamokų planus, mokytojų vaizdo įrašus, vertinimo kriterijus ir matematikos bei kalbos temų pratęsimus.

BricQ Motion Prime mokymosi klasės paketas vidurinei mokyklai

Kas sudaro mokymosi programą?


7-8 pamokos po 45 minutes (1 atviras projektas su dviem 45 minučių sesijomis)


30 + min. kalbos ir matematikos papildomos veiklos kiekvienai pamokai.


6 – 10 valandų edukacinio turinio.

lego education bricq motion pradinėms vidurinėms

Žaismingas ir patrauklus STEAM mokymasis gali įvykti bet kur!

Perkelkite mokymąsi klasėje į namus naudodami asmeninį mokymosi rinkinį. Galingas „LEGO Education“ klasės komplekto išplėtimas – asmeninis mokymosi rinkinys – suteikia galimybę pedagogams tęsti STEAM mokymo programų teikimą, kartu užtikrinant gerus mokymosi rezultatus hibridinėje mokymosi aplinkoje.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

10+

Detalių skaičius

562

Išleidimo metai

2021

Pamokų skaičius

7 pamokos

Programavimas

Nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LEGO® Education BricQ Motion Prime rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu