LEGO® Education SPIKE™ Prime

481,17 

Prekės kodas: 45678

LEGO® Education SPIKE ™ bazinis rinkinys yra naujausia STEAM mokymosi priemonė 6-8 klasių mokiniams.

Pamokų planai anglų kalba

Techninė informacija

Aprašymas

LEGO® Education SPIKE Prime

LEGO® Education SPIKE™ Prime rinkinys yra pagrindinis STEAM mokymosi įrankis 6–8 klasių mokiniams. SPIKE Prime rinkinys, kurį sudaro spalvingi LEGO konstravimo elementai, patogi įranga ir aiški vizualinė programavimo kalba, grįsta „Scratch“, sudomina mokinius žaismingomis mokymosi užduotimis mąstyti kritiškai ir spręsti sudėtingus uždavinius, nepaisant jų mokymosi lygio. Nuo paprastų įvadinių projektų iki nevaržomo kūrybiškumo dizaino galimybių SPIKE Prime rinkinys padeda mokiniams pramogaujantįgyti STEAM pagrindus ir XXI-ojo amžiaus įgūdžius, reikalingus, norint tapti ateities inovatoriais!

lego education spike prime pradinėms vidurinėms
lego mokymosi sistema

LEGO® Education SPIKE™ Prime yra LEGO® mokymosi sistemos dalis ir užtikrina mokymosi progresą metai iš metų, pradedant nuo žemesnių klasių ir pereinant į vyresnes klases. Nuosekli ugdymo skyrių struktūra sukuria tvirtą pagrindą lengvai pereiti į vidurinį išsilavinimą ir pažangesnes mokymosi galimybes naudojant SPIKE™ Prime.

LEGO® mokymosi sistema yra intuityvi, visa apimanti ir lengvai pritaikoma praktinio mokymosi sistema. Tai užtikrina ateities mokinių įgūdžius ir ugdo juos pasitikinčiais besimokančiais visą gyvenimą, suteikdama jiems neribotas praktinio, žaismingo STEAM mokymosi galimybes.

Visiems puikiai pažįstamos LEGO® kaladėlės

Naudojant paprastas LEGO® kaladėles, kurti ir praktiškai mokytis yra lengva ir prieinama bet kokio amžiaus mokiniams. Tilto smeigtukas sujungia kūrybines sistemos kaladėlių konstrukcijas su technine įranga ir LEGO® Technic elementais.

Išmani aparatinė įranga išmaniems kūriniams kurti

Kurkite patrauklius, interaktyvius modelius sujungdami išmanųjį valdymo bloką, variklius, šviesos matricą ir spalvų jutiklį – kad STEAM kūriniai atgytų.

Su standartais suderinti pamokų planai

 LEGO® Education SPIKE™ Prime pamokų planai skirti padėti mokiniams išsiugdyti abstraktaus ir kritinio mąstymo įgūdžius, kurių jiems reikia sudėtingoms problemoms spręsti. Su švietimo standartais suderintos pamokos suteikia įvairią mokymosi patirtį, tiesiogiai susijusią su mokinių realaus gyvenimo klausimais ir pastebėjimais, ugdo jų pasitikėjimą ir paruošia gyvenimui po mokyklos ir sėkmingai karjerai.

Intuityvi programavimo patirtis

Naudodami LEGO® Education SPIKE™ programėlę mokiniai išbandys intuityvų programavimą. Naudodami LEGO® Education SPIKE™ Startą, mokiniai gali pereiti nuo žemesniojo iki aukštesniojo pradinio ugdymo etapo, kai programavimo blokeliai pereina nuo paveikslėlių blokų iki žodžių blokų, pagrįstų „Scratch“. Tai suteikia amžių ir įgūdžius atitinkančius įrankius, skirtus ugdyti jų pogramavimo įgūdžius.

Pasiruoškite STEAM varžyboms

Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje arba popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, kad išspręstų kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų 1 – 10 klasių programos, kurias kasmet pasaulyje įveikia milijonai mokinių, mentorių, pedagogų, savanorių, rėmėjų ir absolventų iš 110 šalių, yra skirtos įkvėpti naujovėms ir padėti jauniems žmonėms kurti geresnę ateitį.

LEGO® Education profesinis tobulėjimas

LEGO® Education SPIKE™ Prime visapusiškai palaikomas internetinėje savarankiško mokymosi platformoje, kuri leidžia mokytojams mokytis, praktikuotis ir įgyti kompetencijų, reikalingų norint pasiekti visus SPIKE Starto mokymosi rezultatus.

Mokytojai aktyviai dalyvauja šioje patyriminėje, asmeniniams poreikiams pritaikytoje profesinio mokymosi programoje, skirtoje sukurti stiprų mokymo įgūdžių ir strategijų rinkinį, skatinantį mokinių sėkmę ir palengvinančius praktinį, žaismingą STEAM mokymąsi.

Baltic Orbis, drauge su savo sertifikuotais LEGO EDUCATION Akademijos mokytojų mokytojais kviečia Jus į atvirus STEAM mokytojų mokymus Lietuvoje, naudojantis LEGO Education priemonėmis ir metodikomis. Šie mokymai yra skirti visiems mokytojams, kurie nori formalųjį ugdymą praplėsti patraukliausiais pasaulyje švietimo įrankiais, kuriuos sukūrė LEGO Education.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Gamintojas

LEGO® Education

Amžiaus kategorija

10+

Detalių skaičius

523

Išleidimo metai

2019

Jutikliai

Atstumo, Giroskopas, Jėgos, Spalvų, Šviesos

Pamokų skaičius

45 pamokos

Priedai

1 didelis variklis, 2 vidutiniai varikliai, šviesos matrica

Prievadai

6

Programavimas

Python, Scratch

Valdymo blokas

Yra

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LEGO® Education SPIKE™ Prime”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu