LEGO® Education Sunkiosios mašinos

292,58 

Prekės kodas: 45002

Rinkinys LEGO® Education Sunkiosios mašinos skirtas ugdyti smulkiosios motorikos įgūdžius, taip pat susipažinti su automobiliais ir plėtoti projektavimo įgūdžius.

Pamokų planai lietuvių kalba

Pamokų planai anglų kalba

Neturime

Aprašymas

lego education darželiams sunkiosios mašinos

Rinkinį sudaro keturi atsuktuvai ir įmontuoti varžtai, taip pat daugybė įvairiausių elementų, tokių kaip ritės, kabliukai ir kaušai, ir yra puikus būdas pradėti tyrinėti mokslą ir technologijas. Rinkinys LEGO® Education Sunkiosios mašinos skirtas ugdyti smulkiosios motorikos įgūdžius, taip pat susipažinti su automobiliais ir plėtoti projektavimo įgūdžius. Į rinkinį įtrauktos dvi pradedančiųjų veiklos kortelės ir mokytojo brošiūra padeda parodyti, kaip rinkinį galima panaudoti lavinant bendravimo ir klausymo įgūdžius, taip pat paaiškinant socialinius vaidmenis ir atsakomybę.

Rinkimo pagalba ugdomos kompetencijos:

  • Problemų sprendimas
  • Kūryba
  • Smulkūs motoriniai įgūdžiai
  • Susipažinimas su pagrindinėmis inžinerijos koncepcijomis
  • Komplekte yra keturi atsuktuvai su integruotais varžtais specialiems kubeliams sujungti
  • Rinkinyje yra dvi iliustruotos kortelės su instrukcijomis, kaip surinkti du statybinės technikos vienetus
  • Sudėtyje yra užduočių brošiūra su kūrybinėmis idėjomis

LEGO® Education Sunkiosios mašinos mokytojo gidas

Sunkiosios mašinos turi atsisiunčiamą mokytojo vadovą, kuriame pateiktos 8 pamokos ir patarimai kaip efektyviai perteikti reikiamą medžiagą. Sunkiosios mašinos mokytojo gidas paremtas tarptautiniais matematikos, fizikos, technologijų ir gamtos mokslų lavinimo standartais.

Visos pamokos yra nemokamos, išverstos į lietuvių kalbą.

lego education

Esate naudotojas, ieškantis būdo mokyti namuose įvairaus amžiaus vaikus?

Nesvarbu, ar vaikai mokosi klasėje ar namie, jie visi pasižymi lakia vaizduote, įgimtu smalsumu ir troškimu tyrinėti bei rizikuoti. Šiai energijai nukreipti tinkama linkme tereikia tinkamų išteklių. LEGO Education nori padėti. Praktinis mokymasis suteikia galimybę kurti idėjas ir modelius, lavinant svarbius įgūdžius, pvz., bendravimą, bendradarbiavimą, kritišką mąstymą ir kūrybiškumą.

Jau daugiau nei 40 metų LEGO Education kuria švietimo sprendimus, pagrįstus nusistovėjusia švietimo teorija, kad vaikai geriau mokosi ir daugiau prisimena naudodamiesi praktine patirtimi. Mūsų gaminiai nėra žaislai – LEGO Education mokymosi ištekliai skirti naudoti ne namų pramogoms. Tai sprendimai itin veiksmingam švietimui, kuriuo užpildomi vietinės švietimo programos poreikiai.

LEGO Education teikia palaikymą renkantis gaminius ir juos įsigijus, kad LEGO Education ištekliai būtų kuo veiksmingiau naudojami mokymosi aplinkoje. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

LEGO® Education kūrybiškumui lavinti ir ekologijai skatinti

Ar žinojote, kad LEGO Group dabar kai kuriuos LEGO elementus gamina iš augalinio plastiko? Elementai, įskaitant medžius, lapus, drakono sparnus ir krepšinio lankus, dabar gaminami iš tvarių cukranendrių. Iki 2030 m. visi LEGO elementai bus pagaminti iš tvariai pagamintų medžiagų.

close
SPIKE Essential urvo automobilis pamokos planas

Norite daugiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir naujienas apie akcijas, konkursus ir pamokų planus sužinosite pirmieji!

Mes naujienlaiškius siunčiame 1 - 2 kartu per mėnesį su svarbiausiomis naujienomis

Papildoma informacija

Amžiaus kategorija

3+

Detalių skaičius

96

Gamintojas

LEGO® Education

Pamokų skaičius

8 pamokos lietuvių kalba

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LEGO® Education Sunkiosios mašinos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojama kartu